Kurs Certyfikacyjny Invisalign Go

ZAPISZ SIĘ
DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

2023

Dlaczego warto?

Przewaga cyfrowego

leczenia


Przenieś swoją praktykę do świata technologii, dzięki kompatybilności Invisalign Go i takich systemów jak iTero czy ClinCheck.

Zwiększ swoją wydajność dzięki płynnej cyfrowej organizacji pracy.

Skuteczniejsze i małoinwazyjne leczenie kompleksowe


Wykorzystując Invisalign Go w pełnym planie leczenia, możesz osiągać jeszcze lepsze rezultaty. Wykonując zabiegi Invisalign Go włączysz zdrowy i piękny uśmiech do kompleksowej oferty dla pacjenta.

Przewidywalność

leczenia


System Invisalign Go został zaprojektowany specjalnie dla stomatologów ogólnych do leczenia łagodnych i umiarkowanie skomplikowanych wad zgryzu. Materiał SmartTrack, z którego zrobione są nakładki zapewnia nawet o 75% bardziej przewidywalny ruch zębów podczas leczenia.

Intuicyjna i łatwa w obsłudze platforma


Dzięki algorytmowi leczenia, platforma pozwala na wizualizację efektu końcowego już na początku leczenia. Dodatkowe aplikacje pozwalają lekarzowi zarządzać całym procesem leczenia i komunikacji z pacjentem, a dostęp do wielu modułów edukacyjnych umożliwia ciągłe dokształcanie.

Lepsze doświadczenia

pacjentów


Dzięki narzędziom wizualizacyjnym Invisalign potencjalni pacjenci mogą zobaczyć swój nowy uśmiech jeszcze przed podjęciem decyzji o leczeniu. Pomaga to utrzymać motywację i budować zaufanie, dzięki którym więcej osób zdecyduje się na rozpoczęcie leczenia.

Spersonalizowany program rozwoju dla każdego lekarza


Certyfikacja Invisalign Go to dopiero początek Twojej podróży. Pomożemy Ci poszerzyć swoje kompetencje kliniczne i zrealizować potencjał własnej praktyki. Inwestujemy w reklamę wśród pacjentów, dzięki czemu szansa na większą ilość pacjentów w Twojej praktyce rośnie!

Terminy kursów 2023

Wszystkie kursy w języku polskim

ZAPISZ SIĘ

dr Jasmine Piran

23 czerwca

Warszawa

ZAPISZ SIĘ

dr Camilla Morrison

Warszawa

24 marca

ZAPISZ SIĘ

Warszawa

21 kwietnia

dr Camilla Morrison

Kursu Certyfikacyjnego Invisalign Go

Ramowy program

09:00-10:30
10:30-11:00

Wstęp


Omówienie procesu leczenia systemem Invisalign

Przypadki kliniczne – kompleksowa opieka stomatologiczna

11:00-13:00

Przerwa kawowa

Invisalign Go proces


Planowanie leczenie i Clin Check – przegląd i omówienie przypadków

Mocowanie zaczepów (attachments) i IPR (Stripping) – praktyczne zastosowanie

Lunch

13:00-13:45

Przerwa kawowa

Jak pomyślnie wdrożyć i przeprowadzić proces leczenie na podstawie planu


ClinCheck - warsztat

Cyfrowy wycisk – demonstracja skanera iTero

15:45-16:00
13:45-15:45

Wnioski i zakończenie

Jak pomyślnie wdrożyć i przeprowadzić proces leczenie na podstawie planu


ClinCheck – warsztat

Monitorowanie oraz zakończenie leczenia, retencja

17:00-17:30
16:00-17:00

O prowadzącej

Dr. Luis uzyskał dyplom na Uniwersytecie Publicznym w Walencji w 2007 roku. Uzyskał tytuł magistra periodontologii (w ramach trzyletniego programu doktora Caffesse) w CG Formación Continuada, Elche, Hiszpania. Ukończył DUI w Implantologii na Uniwersytecie Paula Sabatiera w Tuluzie we Francji.Od 2012 roku w swojej praktyce dr Luis koncentruje się na estetyce i minimalnie inwazyjnej stomatologii, współpracuje z Hirata, Fahl, Kina, Escopin, Kano, Autran, Cofar, Berbis, Stumpf i innymi doskonaląc swoje umiejętności w zakresie uzupełnień bezpośrednich i pośrednich, protokołach projektowania uśmiechu i cyfrowym przepływie pracy.

Dr Luis jest profesorem na Katolickim Uniwersytecie w Walencji w Hiszpanii na wydziale protetyki. Jest kierownikiem studiów magisterskich z adhezyjnej stomatologii estetycznej na Uniwersytecie Technologicznym w Las Palmas de Gran Canaria. W konsekwencji tej działalności prowadzi różne linie badawcze, które zaowocowały kilkoma artykułami w Pubmed współpracą z Graphenano dental.

Ma duże doświadczenie w wykładach dla różnych firm w swoim ojczystym kraju (Strumman, 3shape, DentsplySirona i Aligntech) na temat stomatologii cyfrowej i mało inwazyjnej. Jest członkiem towarzystw dentystycznych (SEPES, SEOC, SOCE i Centro de Estudios Odontoestomatológicos of Valencia).

Invisalign Go stosuje od momentu wprowadzenia na rynek hiszpański w 2020 roku.

Prowadzi prywatną praktykę Ilzarbe Garcia-Sala Clinica odontológica w Walencji zajmującą się estetyką, protetyką, i szeregowaniem zębów.

dr Luis Maria Ilzabre Ripoll

Życiowe motto Michaeli brzmi: Niech Twoje marzenia staną się celami, do spełnienia których dążysz z wielką pasją i radością każdego dnia.


Wraz ze swoim młodym, dynamicznym zespołem spełnia swoje marzenia w gabinecie stomatologicznym w Halle w Niemczech, gdzie pomaga pacjentom wzmocnić lub odzyskać pewność siebie poprzez „zdrowe i białe” zęby. Głównym celem Michaeli jest profilaktyka połączona z najnowocześniejszą stomatologią cyfrową. Jej pacjenci są leczeni małoinwazyjnie i otrzymują kompleksową opiekę. Michaela jest prelegentem Invisalign od 2017 roku, a w 2019 roku z powodzeniem ukończyła „Master of Clear Aligner Therapy”.

Prowadzi kursy na temat Invisalign na całym świecie i inspiruje stomatologów oraz całe ich zespoły. Perfekcyjny uśmiech otwiera drzwi – a dzięki zastosowaniu Invisalign w połączeniu z holistyczną stomatologią, pacjenci w gabinecie otrzymują nieinwazyjne lub minimalnie inwazyjne leczenie w celu uzyskania idealnego uśmiechu.

dr Michaela Sehnert

Dr Willemijn ukończyła studia stomatologiczne w Nijmegen oraz dodatkowo 2 lata chirurgii szczękowej. Następnie rozwijała swoje kompetencje w ortodoncji i stomatologii estetycznej.

Obecnie prowadzi klinikę Clinias w Bredzie w Holandii i podkreśla, że dobra ogólna opieka dentystyczna jest podstawą najlepszej pielęgnacji jamy ustnej. Dodatkowo poszerzanie swojej wiedzy w zakresie bardziej zaawansowanych narzędzi i możliwości, projektowania 3D i stomatologii odtwórczej pomaga jej w tworzeniu pięknych uśmiechów. To jest misja i cel działania. Stworzyła wokół siebie świetny zespół specjalistów, którym przyświeca ten sam cel – idealny uśmiech swoich pacjentów.

dr Willemijn van den Houdt

Od czasu ukończenia Birmingham Dental School dr Camilla Morrison, znana jako Millie, zyskała ugruntowaną pozycję w branży stomatologicznej, rozwijając zainteresowanie stomatologią estetyczną i kosmetyczną. Uczy technik kompozytowych na całym świecie i regularnie przedstawia je na szkoleniach w Wielkiej Brytanii, ucząc stomatologów umiejętności i metodologii osiągania złotego standardu uśmiechu u swoich pacjentów.

Millie jest wykładowcą w Aligner consulting, uczy stomatologów zarówno umiejętności technicznych Invisalign, jak i technik brandingowych – czyli rozwoju gabinetu. Dopasowuje każdy program do konkretnych wymagań uczestników kursu. Millie jest wybraną członkinią komitetu Brytyjskiej Akademii Stomatologii Kosmetycznej i stoi na straży jej wartości i celów u wszystkich swoich pacjentów. Ciągle doskonali się i poszerza swoją wiedzę oraz umiejętności. Niedawno ukończyła rozszerzony roczny kurs ze stomatologii estetycznej.

Millie jest utalentowaną klinicystką, oferuje szerokie spektrum wysokiej jakości stomatologii dla wszystkich grup wiekowych. Odbudowuje zęby, aby uzyskać naturalny wygląd, stosując nowoczesne techniki małoinwazyjne i stomatologię opartą na dowodach. Jest wysoko ceniona przez pacjentów i kolegów w swoich dwóch londyńskich gabinetach.

dr Camilla Morisson

Dr Jasmine jest stomatologiem z 16-letnim doświadczeniem pracy w gabinetach stomatologii estetycznej w Londynie. W pracy skupia się na osiąganie optymalnych wyników funkcjonalnych i estetycznych dla swoich pacjentów przy użyciu minimalnie inwazyjnych technik klinicznych. Invisalign jest jej leczeniem ortodontycznym z wyboru od ponad 12 lat i stanowi ogromną część jej codziennej pracy klinicznej.

W ostatnich latach Jasmine zainteresowała się kształceniem podyplomowym i mentoringiem współpracowników, skupiając się na skutecznym planowaniu i wykonywaniu zabiegów Invisalign. Po ukończeniu studiów podyplomowych w zakresie terapii przezroczystymi nakładkami, teraz spędza większość czasu pomagając innym stomatologom na różnych etapach ich ścieżki leczenia Invisalign.

dr Jasmine Piran

Dr Sebastian Däröste jest lekarzem Invisalign Platinum Elite (2021). Prowadzi praktykę w Oslo w Norwegii. Po sprzedaży swojej kliniki obecnie jest trenerem klinicznym w jednej z największych grup stomatologicznych w Skandynawii. Koncentruje się na odczuciach pacjentów związanych z wizytą. Jest znany wśród społeczności dentystów i pacjentów w Norwegii jako lekarz zorientowany na stomatologię estetyczną.

Dr Däröste często konsultuje wirtualnie różne przypadki i mocno wierzy, że stomatologia cyfrowa jest ważnym filarem w jego praktyce, zarówno w przypadku prostych, jak i złożonych przypadków. Obecnie rozpoczął studia magisterskie z Specjalistycznej Praktyki Ortodoncji Clear Aligner oraz Dyplom Podyplomowy w Terapii Clear Aligner.

dr Sebastian Däröste

Opinie

Od kilku lat system Invisalign nieustannie się rozwija, zapewniając coraz wyższe zaufanie do tej filozofii leczenia ortodontycznego i poszerzając liczbę przypadków, w których można go stosować.

Dr Ruiz de Clavijo, Hiszpania

Dr Rosa Mottolese, Włochy

Technologia połączona z wygodą to źródło ogromnego zadowolenia, zarówno pacjenta, jak i lekarza.

Dr Thomas Drechsler, Niemcy

SmartTrack [materiał nakładek Invisalign] pozwala mi uzyskiwać pewne przemieszczenia zębów, których nie uznawałem za możliwe w systemie Invisalign.

Od wielu lat firma Align wspiera nas - lekarzy ortodontów nie tylko technicznie, ciągle ulepszając narzędzia do planowania i prowadzenia leczenia, ale również umożliwia kształcenie oraz doskonalenie, co w naszym zawodzie jest niezbędne.

Dr Katarzyna Potoczek-Wallner, Polska

Zobacz jak wygląda kurs

Dowiedz się więcej

Zostaw nam swoje dane, a nasz konsultant
skontaktuje się z Tobą

Projekt strony:

Organizator kursu: